MELISA HYRI NË “DANCE WITH ME”/ Olsa e thumbon: Se ç’mu kujtua – AlpeGossip
MELISA HYRI NË “DANCE WITH ME”/ Olsa e thumbon: Se ç’mu kujtua

MELISA HYRI NË “DANCE WITH ME”/ Olsa e thumbon: Se ç’mu kujtua

Melisa Lleshi është bërë konkurrentja më e re e “Dance Albania”. Ky zhvillim nuk ka mbetur pa u komentuar nga autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti, duke qenë se ishte programi i saj që e bëri të famshëm Melisën.

Olsa ka postuar një video nga momenti kur Melisa u shfaq për herë të parë në “Përputhen” dhe shkroi: “Se ç’mu kujtua tani”.

Melisa hyri në 'Dance Albania', Olsa e thumbon: Se

Kaq është dashur që postimi i saj të merret si thumb.