KUSH DO IA MUNDËSOJË JETËN LUKSOZE TASHMË? Trejsi Sejdini ndahet nga i dashuri milioner (FOTO) – AlpeGossip
KUSH DO IA MUNDËSOJË JETËN LUKSOZE TASHMË? Trejsi Sejdini ndahet nga i dashuri milioner (FOTO)

KUSH DO IA MUNDËSOJË JETËN LUKSOZE TASHMË? Trejsi Sejdini ndahet nga i dashuri milioner (FOTO)

Trejsi Sejdini ose ndryshe “gangsterrja e Elbasanit” u shpall fituese e “Miss Universe Albania” disa muaj më parë.

Shumë aktive në rrjetet sociale ajo gjithnjë ndan momente të përditshmërisë duke bërë “xhelozë” të gjithë ndjekësit e saj me jetën luksoze.

Por mesa duket kësaj i erdhi fundi pasi “gangsterrja e Elbasanit” paska dhënë fund lidhjes nga i dashuri milioner.

Këtë e ka njoftuar vetë ajo përmes një posti në instagram i cili ka mbishkrimin:

“Unë duke u zgjuar nga gjumi pa më shkruajtur njeri mirëmëngjes sepse jam “single”

Trejsi nuk qenka dhe aq e mërzitur nga kjo ndarje por këtë do ta shohim në vijim…