E mbani mend Armelën e Big Brother? Ja fytyra e saj reale… (FOTO) – AlpeGossip
E mbani mend Armelën e Big Brother? Ja fytyra e saj reale… (FOTO)

E mbani mend Armelën e Big Brother? Ja fytyra e saj reale… (FOTO)

Armela njihej për bukurinë dhe cilësohej vajza më joshëse e edicionit të nëntë të Big Brother Albania.

Ajo u përfol shumë për bukurinë që posedonte si dhe për stilin unik,e që pas daljes nga shtëpia numri i ndjekësve të saj u rrit shumëfish.
Por, fytyra e saj nuk ishte edhe aq e pastër sa komentohej dhe siç shihej në ekran.

Këtë e vërteton fotografia që do e shihni në vazhdim, e cila ia demaskoi fytyrën.