MOZZIK NUK BËN SURPRIZA/ E blen me Loredanën dhuratën për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
MOZZIK NUK BËN SURPRIZA/ E blen me Loredanën dhuratën për Shën Valentin (FOTO)

MOZZIK NUK BËN SURPRIZA/ E blen me Loredanën dhuratën për Shën Valentin (FOTO)

Dita e të dashuruarve po përfundon dhe artistët e njohur të estradës po tregojnë surprizat për partnerët e tyre. Reperi Mozzik zgjodhi të marrë bashkëshorten e tij Loredana për ti blerë orë tek një prej firmave më të njohura në botë.

Në një fotografi të postuar në Instagram, ata shfaqen në dyqanin e Rolex për të blerë orë dore.

“Urime Shën Valentini gruaja ime”, shkruajti Mozzik. Ata janë ndër ciftet më të dashur të estradës shqiptare, të cilët para pak kohësh sollën hitin “Romeo&Juliet”.