KIARA ME BIKINI DHE KËMBËT HAPUR/ Moderatorja rrëzohet nga lëkundsja në plazh (FOTO) – AlpeGossip
KIARA ME BIKINI DHE KËMBËT HAPUR/ Moderatorja rrëzohet nga lëkundsja në plazh (FOTO)

KIARA ME BIKINI DHE KËMBËT HAPUR/ Moderatorja rrëzohet nga lëkundsja në plazh (FOTO)

Kiara është një nga moderatoret më të dashura dhe seksi të ekranit shqiptar.

Kiara  është përfolur për lidhjen e mundshme me këngëtarin Butrint,të dy nuk e kanë kofirmuar as mohur këtë lajm.

Ajo qëndron aktive në rrjetet sociale ku poston foto të ndryshme, pak orë më parë ajo ka ndarë me ndjekësit një vido në story  ku rrezohet nga lëkundjsa që donte të pozonte.