MË NË FUND! Loredana dha lajmin e gëzueshëm për fansat dhe mezi po presim (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND! Loredana dha lajmin e gëzueshëm për fansat dhe mezi po presim (FOTO)

MË NË FUND! Loredana dha lajmin e gëzueshëm për fansat dhe mezi po presim (FOTO)

Edhe pse e gjithë vëmendja ka shkuar për shtatzëninë e saj kohët e fundit, Loredana Zefi reperja shqiptare ka arritur ta kthejë atë nga muzika për të cilën njihet.

Pas bashkëpunimit me partnerin e saj, Mozzik, duket se Loredana ka gati projektin më të ri muzikor solo. Në postimin e fundit në Instagram ajo ka paralajmëruar këngën e re, e cila do të mbajë titullin “Million dollar smile” dhe është kënga e saj e tretë.

Në videon e postuar ku ajo këndon një pjesë nga kënga nuk kalon pa u vënë re edhe barku i saj i rrumbullakosur që ajo është munduar ta fshehë pas një këmishe të gjerë.