Enca shfaqet me cigare dhe muzikë latine në sfond, Xum Allushi e "TALL": Dukesh si... (FOTO) - AlpeGossip
Enca shfaqet me cigare dhe muzikë latine në sfond, Xum Allushi e “TALL”: Dukesh si… (FOTO)

Enca shfaqet me cigare dhe muzikë latine në sfond, Xum Allushi e “TALL”: Dukesh si… (FOTO)

Edhe pse jemi akoma në stinën e pranverës, temperaturat e larta na ka bërë të besojmë që stina e verës ka ardhur pak më shpejt se zakonisht.

Këtë na e ka treguar edhe Enca me postimet e saj në Instagram ndërsa ka zbuluar me anë të videove të publikuara se ka filluar ditët e saj të marrjes së rrezeve në plazh. Postimi i një video me cigare dhe muzikë latine në sfond nga kengetarja, nuk ka munguar një koment i papritur nga Xum Allushi.

“Enca Emilio Escobar Gaviria”, shkruan Xumi në komentin e tij ndërsa këngëtarja ja ka kthyer me një të qeshur goxha të fuqishme.

Si gjithmonë Xumi nuk i kursen shakatë e tij pikante.