E ka dëgjuar Roberti këtë?! Nora tregon publikisht mashkullin me të cilin do të pijë kafe… (FOTO) – AlpeGossip
E ka dëgjuar Roberti këtë?! Nora tregon publikisht mashkullin me të cilin do të pijë kafe… (FOTO)

E ka dëgjuar Roberti këtë?! Nora tregon publikisht mashkullin me të cilin do të pijë kafe… (FOTO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha së fundmi kanë qenë mjaft protagonistë në mediat rozë.

Këngëtarja sot ishte e pranishme në një nga emisionet kosovare ku iu është përgjigjur 50 pyetjeve. Njëra prej tyre rastisti të kishte një përgjigje mjaft pikante. Fakti që Roberti është xheloz, nuk e ka penguar aspak Norën që pyetjes se cilin mashkull do të zgjidhte për të pirë një kafe, t’i përgjigjej duke thënë: Barack Obama. Nuk e dimë nëse Roberti e ka dëgjuar këtë përgjigje duke qenë se Obama është një ndër meshkujt më të preferuar nga gjinia femërore.