Atëhere dhe TANI/ Ky është ndryshimi drastik i Bleona Qeretit nër vite (FOTO) – AlpeGossip
Atëhere dhe TANI/ Ky është ndryshimi drastik i Bleona Qeretit nër vite (FOTO)

Atëhere dhe TANI/ Ky është ndryshimi drastik i Bleona Qeretit nër vite (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti është vënë në shënjestër të faqes “Vipat e Bllokut” , që merret me evoluimin e të famshmëve shqiptarë dhe ndërhyrjet estetike të bëra nga ata.

Në foton e publikuar në “Instagram” duket qartë transformimi i saj ndër vite. Këngëtarja shqiptare nuk i ka pranuar asnjëherë ndërhyrjet estetike, megjithatë fotot e mëposhtme sugjerojnë një ndërhyrje në hundë.