Si ka ndryshuar në mënyrë ekstreme vajza e Eli Farës (FOTO) – AlpeGossip
Si ka ndryshuar në mënyrë ekstreme vajza e Eli Farës (FOTO)

Si ka ndryshuar në mënyrë ekstreme vajza e Eli Farës (FOTO)

Ajo ka pësuar një transformim total nga ndërhyrjet kirurgjikale. Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, me profesion si juriste, numëron me mijëra fansa në “Instagram”.

Ajo u vu së fundmi në shënjestër të faqes së njohur “Vipat e Bllokut”, e cila ka postuar dy foto krahasuese, para dhe pas ndërhyrjes.

Transformimi i saj është aq i dukshëm, saqë vështirë të bësh një lidhje mes fotove.

“Marina Fara një nga femrat të cilat kanë abuzuar me ndërhyrjet në fytyrë dhe në trupin e tyre! Ka bërë hundën, buzët, botoks, “cheekfillers” (mbushës të faqeve), flokë eksteinshën, qerpikë false, lente, mjekrën, “juvederm”, tatuazhin e vetullave, gjoksin, vithet, 99% plastik!”, shkruhet në foto.

Ajo vjen si një mesazh, që bukuria natyrale nuk mund të krahasohet asnjëherë me atë artificialen.