Mami i Rashel Kolanecit do t’iu lërë pa frymë, si ka mundësi të jetë kaq sexy… (FOTO) – AlpeGossip
Mami i Rashel Kolanecit do t’iu lërë pa frymë, si ka mundësi të jetë kaq sexy… (FOTO)

Mami i Rashel Kolanecit do t’iu lërë pa frymë, si ka mundësi të jetë kaq sexy… (FOTO)

Rashel Kolaneci është sexy po ju akoma nuk keni parë mamane e saj.
Mjafton t’i hedhësh një sy fotos së postuar nga ish velina e ‘Xing’ të nënës së saj do të mbeteni të habitur nga ajo që do ju shikojën sytë.

Nëna e Rashelës mund të thuhet pa frikë se është edhe më sexy se ajo. Zonja ka pozuar mjaft elegante dhe sensuale.

Me siguri Rasheli ka marrë nga e ëma për pamjen e saj.