BARDHËSI DHE FRESKI/ Me këtë fustan të Angelina Jolie mund ta kalojmë gjithë verën – AlpeGossip
BARDHËSI DHE FRESKI/ Me këtë fustan të Angelina Jolie mund ta kalojmë gjithë verën

BARDHËSI DHE FRESKI/ Me këtë fustan të Angelina Jolie mund ta kalojmë gjithë verën

Mbretëresha e minimalizmit, Angelina Jolie është gjithmonë gati për të na frymëzuar me veshje sa të thjeshta, aq të rehatshme dhe elegante.

Mund ta kalojmë gjithë verën me fustanin dhe sandalet e Angelina

Së fundmi, ylli i filmave është parë rrugëve të New York-ut, me veshjen më klasike që mund të përdorësh gjatë stinës së nxehtë. Një fustan i bardhë, i lirshëm, treçereksh dhe sandale/shapka ngjyrë bezhë me takë të ulët nga Salvatore Ferragamo.

Mund ta kalojmë gjithë verën me fustanin dhe sandalet e Angelina

Përsa i përket aksorëve, Jolie zgjodhi t’i besoj vetëm çantës që kombinonte me sandalet dhe maskës së fytyrës.

Mund ta kalojmë gjithë verën me fustanin dhe sandalet e Angelina

Nëse kjo nuk është një veshje tipike vere, atëherë s’e dimë çfarë është! Sado ngjyra, prerje apo  printe të veshim, asgjë nuk duket si një fustan i bardhë i freskët-simboli i kësaj stine.

Mund ta kalojmë gjithë verën me fustanin dhe sandalet e Angelina

Fustane të tilla s’ju lejojnë të gaboni kurrë. Eshtë zgjedhje e sigurtë sa herë doni të përballoni vapën me stil dhe elegancë.

Mund ta kalojmë gjithë verën me fustanin dhe sandalet e Angelina

Burimi: Who What Wear