AULONA MUSTA I THOTË TROÇ/ Gazetarja flet hapur për seksin dhe dashnoret (VIDEO) – AlpeGossip
AULONA MUSTA I THOTË TROÇ/ Gazetarja flet hapur për seksin  dhe dashnoret (VIDEO)

AULONA MUSTA I THOTË TROÇ/ Gazetarja flet hapur për seksin dhe dashnoret (VIDEO)

Aulona Musta është ndër personazhet që nuk i dridhet qerpiku të tregojë mendimin e saj,sidoqoftë ai në rrjetet sociale apo dhe në media. E ftuar në një intervistë me Kelvi Kadillin në “Pop Culture” që do të transmetohet e plotë ditën e shtunë, gazetarja shqiptare foli hapur pa dorashka për median, seksin dhe të shoqin

Sipas Aulonës, në televizion është shumë e lehtë të bësh karrierë edhe kur nuk ke asnjë meritë.

“Në televizion, nëse je dashnorja e një pronarit apo deputetit, e ke më kollaj ti marësh gjërat edhe nëse nuk ke asnjë lloj meritë”- tha gazetarja.

Ndërkohë që për temën e nxehtë, atë të seksit, Aulona tregoi se preferon të ushqehet pasi ka kryer marrëdhënieve seksuale.

“Ushqim pas seksit, e ashtu më vjeç içik të ushqehem, se Tomi të lodh pak” – sqaroi Aulona.

Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme, ajo i dha përgjigjen e paparë Kelvit, i cili e pyejti: “Nëse Tomi, pra bashkëshorti të thotë, Aulona, unë të dua shumë por dua të marr edhe një femër tjetër, si do reagoje ti?”

“Po varet se kush është” – iu përgjigj Aulona Musta.