“NË PARAJSË”/ Miriam Cani zbulon surprizën e radhës dhe ne mezi po presim (FOTO) – AlpeGossip
“NË PARAJSË”/ Miriam Cani zbulon surprizën e radhës dhe ne mezi po presim (FOTO)

“NË PARAJSË”/ Miriam Cani zbulon surprizën e radhës dhe ne mezi po presim (FOTO)

Miriam Cani është një nga persnazhet më të dashura për publikun shqiptar,e cila dallohet pë ëmbëlsin edhe pozitivitetin në daljet publike.

Këngëtarja  ka publikuar në rrjetin social Instagram disa imazhe ku tregon  projektin e ri por jo vetëm kaq.

Para disa minutash Miriami publikoi një foto e rrethuar nga trëndafila dhe krah saj shkruan “Në Parajsë”  ku edhe ka lënë të kuptohet se neser del kënga e re

 

View this post on Instagram

Edhe pak .. 🤗

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on