DALIN TË TJERA PAMJE/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të Luana Vjollcës – AlpeGossip
DALIN TË TJERA PAMJE/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të Luana Vjollcës

DALIN TË TJERA PAMJE/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të Luana Vjollcës

Luana Vjollca kishte ditën e djeshme 31 vjetorin. Ajo ka festuar deri në orët e para të mëngjesit me familjen, kolegët dhe miqtë me një super festë.

Dalin pamjet/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të

Vetëm së fundmi moderatorja ka publikuar fotot dhe videot në rrjete sociale, ku shihet se e ka pritur mesnatën me fishekzjarre. Ajo shihet e veshur e gjitha me rozë dhe me flokët e lëshuara.

Dalin pamjet/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të

“Ju paça gjithmonë! Faleminderit për çdo urim! Ma keni mbushur zemrën plot!”, ka shkruar ajo.

VIDEO

Dalin pamjet/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të

Dalin pamjet/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të

Dalin pamjet/ Brenda festës madhështore të 31-vjetorit të