DADDY YANKEE NË TIRANË/ Sheshi "Skenderbej" mbushet PLOT. Qytetarët "detyrohen" të ulen tek... (VIDEO) - AlpeGossip
DADDY YANKEE NË TIRANË/ Sheshi “Skenderbej” mbushet PLOT. Qytetarët “detyrohen” të ulen tek… (VIDEO)

DADDY YANKEE NË TIRANË/ Sheshi “Skenderbej” mbushet PLOT. Qytetarët “detyrohen” të ulen tek… (VIDEO)

Sheshi “Skënderbej” do të ndizet mbrëmjen e sotme nga performanca e këngëtarit me famë ndërkombëtare Daddy Yankee. Ky i fundit ka mbërritur në Shqipëri tre orë përpara koncertit dhe ndodhet në kryeqytetit për t’u bërë gati për performancën 90 minutëshe. Aktualisht koncerti ka filluar ku të parët do të këndojnë Enca dhe Ledri Vula, e më pas mbrëmjetn pritet ta mbylli Daddy Yanke.

Biletat për koncertin e mbështetur nga Top Channel, shiten në sheshin “Skënderbej”. Të ndara në disa kategori, ato nisin nga 19.5 euro, ndërsa për ata që duan më shumë komoditete si tavolina, ndenjëse dhe një pamje më të mirë të skenës, koncerti rezervon zonat Vip Gold, Platin dhe Diamant.

Pikërisht për të shmangur çmimin e biletave shumë qytetarë shihen të jenë ulur jashtë skenës sepse si duket nuk kanë përballuar dot shumën e caktuar./AlpeNews.al/