Me flokë të pakrehur dhe pa make-up, aktorja SEKSI e humorit shfaqet si rrallë herë (FOTO) – AlpeGossip
Me flokë të pakrehur dhe pa make-up, aktorja SEKSI e humorit shfaqet si rrallë herë (FOTO)

Me flokë të pakrehur dhe pa make-up, aktorja SEKSI e humorit shfaqet si rrallë herë (FOTO)

Ajo është një ndër aktoret e humorit më të preferuara të momentit, ndërkohë që bukuria e saj duket se sa vjen e shtohet pas çdo roli të ri.

Bëhet fjalë për Annais Likën ose Annën siç e njohim të gjithë, teksa kësaj here ajo është shfaqur me anë të një postimi në Instastory ndryshe.

Me flokë natyralë të pakrehur dhe pa make up, Anna përsëri na ka vërtetuar që truket në tualet nuk përcaktojnë bukurinë e një njeriu.

Epo bukuria e saj është e trashëgueshme nga tezet atëherë.