SOLIDARITETI PAS TËRMETI/ Era dhe Nora Istrefi dhurojnë të gjitha fitimet e koncertit për të prekurit – AlpeGossip
SOLIDARITETI PAS TËRMETI/ Era dhe Nora Istrefi dhurojnë të gjitha fitimet e koncertit për të prekurit

SOLIDARITETI PAS TËRMETI/ Era dhe Nora Istrefi dhurojnë të gjitha fitimet e koncertit për të prekurit

Era dhe Nora Istrefi kanë vendosur të mbajnë një koncert nga fitimet e të cilit do të ndihmojnë personat në nevojë pas tragjedisë së 26 nëntorit. Ky koncert e rikthen Erën pas shumë kohësh pasi për shkak të projekteve të reja, këngëtarja kishte vendosur të mos mbante koncerte.

“Edhe pse nuk mbaj koncerte që sa per shkak qe jom tu u marr me projekte t’reja, mvjen mire qe kemi me u pa t’premten n’Tirane sidomos per arsyen qe tgjitha fitimet kan me u perdor per ndihma te njerezve qe kan nevoje ne Shqiperi”, shkruan Era.