Ylli botëror ndjek Era Istrefin dhe Encën në “INSTAGRAM”! Një surprizë për shqiptarët së shpejti… (FOTO) – AlpeGossip
Ylli botëror ndjek Era Istrefin dhe Encën në “INSTAGRAM”! Një surprizë për shqiptarët së shpejti… (FOTO)

Ylli botëror ndjek Era Istrefin dhe Encën në “INSTAGRAM”! Një surprizë për shqiptarët së shpejti… (FOTO)

Enca dhe Era Istrefi janë dy ndër këngëtaret më të famshme dhe të ndjekura në Instagram. Enca me 1.8 milion ndjekës dhe Era me 1.3 milion. Por e dini që prej shumë këtyre ndjekësve të dyshes gjendet një personazh më famë vërtet të madhe?

Bëhet fjalë për yllin e famshëm ndërkombëtar, Konshens, i cili ka një surprizë këtë të premte, pasi e publikohet kënga e tij më e re në bashkepunim me Era Istrefin nën titullin “Oh God”. Konshens, i cili ka bashkëpunar edhe me reperen më IN, Cardi B, ka ndjekur Encën si fillim në Instagram e më pas Erën.