“YLLI I BUKUR…”/ Komenti i Romeos pasi Jonida Maliqi postoi pozë me të (FOTO) – AlpeGossip
“YLLI I BUKUR…”/ Komenti i Romeos pasi Jonida Maliqi postoi pozë me të (FOTO)

“YLLI I BUKUR…”/ Komenti i Romeos pasi Jonida Maliqi postoi pozë me të (FOTO)

Që pas transmetimit të episodit të parë të “3shat” me binjakët Romeo dhe Donald e Bora Zemani, njerëzit janë pothuajse të sigurtë që Romeo dhe Jonida janë në një lidhje dashurie. E ftuar në emision, Jonida shprehu shumë dashuri me shikimet që i jepte Romeos dhe nëse nuk e keni ndjekur emisionin, ky koment i lënë në profilin e këngëtares në Instagram, përmbledh thuajse gjithçka:

Megjithatë vëmendjen më të madhe e ka marrë sigurisht komenti i Romeos. Aktori i humorit nuk ka preferuar që deri më tani të lërë komente në fotot e Jonidës ama këtë herë vendosi ta bëjë “ashtu siç duhet”.

Siç e shihni, komenti i Romeos ka marrë shumë pëlqime edhe nga ndjekësit e Jonida Maliqit.

Pra, kur e kemi një konfirmim publik të romancës tuaj Jonida dhe Romeo? Deri kur “t’ju mbushet mendja”, ne këtu jemi, duke pritur komente të tjera të kësaj natyre…