“JU DUA SHUMË…”/ Luana Vjollca i mëson Faydee-t të flas shqip (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“JU DUA SHUMË…”/ Luana Vjollca i mëson Faydee-t të flas shqip (FOTO+VIDEO)

“JU DUA SHUMË…”/ Luana Vjollca i mëson Faydee-t të flas shqip (FOTO+VIDEO)

Prej disa kohësh në media është komentuar gjatë për bashkëpunimin më të ri të Luana Vjollcës me këngëtarin me famë botërore Faydee. Ata u fotografuan bashkë pak ditë më parë në Prishtinë dhe u mësua se kishin nisur xhirimet në disa vende të Shqipërisë.

Pak minuta më parë Luana e pranoi lajmin e bashkëpunimit dhe publikoi një video ku po e mësonte Faydeen të fliste shqip.

“Ok meqë nuk është më një sekret më lini t’ju tregojë Faydeen”, thotë Luana teksa këngëtari dëgjohet të thotë: “Ju dua shumë jeni më të mirët shqiptar. Përshëndetje, faleminderit,”, shprehet Faydee ndërkohë që Luana i mëson si të thotë shqip” Të dua shumë”.

“Unë e dija të dua shumë edhe më parë “, tregon ai.

“Nga e dije?” e pyet Luana ndërkohë që këngëtari i thotë:  “Nga vajzat, vajzat  më thonë gjatë gjithë kohës të dua shumë”, tha Faydee duke shkaktuar të qeshura.