“THESARI I ZEMRËS”/ Pasi fitoi festivalin e “RTSH” Jonida Maliqi paska dhe një arsye tjetër për të festuar (FOTO) – AlpeGossip
“THESARI I ZEMRËS”/ Pasi fitoi festivalin e “RTSH” Jonida Maliqi paska dhe një arsye tjetër për të festuar (FOTO)

“THESARI I ZEMRËS”/ Pasi fitoi festivalin e “RTSH” Jonida Maliqi paska dhe një arsye tjetër për të festuar (FOTO)

Këngëtarja Jonida Maliqi fitoi këtë vit festivalin e 57-të të RTSH-së, por mesa duket ajo ka edhe një arsye më të rëndësishme për të festuar.

Ditën e sotme me anë të një video në Instagram  ,Jonida na zbuloi se i vogli Dan  festonte ditëlindjen.

Thesari i zemrës sime bën 7 vjeç sot” : ishte dedikimini i Jonidës në videon ku shihet djali me disa shokë duke festuar.