”KAM FJET ME TY DHE…”/ Ja kush është femra VIP që ka ndarë krevatin me Kejvinën dhe e mbron për këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
”KAM FJET ME TY DHE…”/ Ja kush është femra VIP që ka ndarë krevatin me Kejvinën dhe e mbron për këtë detaj (FOTO)

”KAM FJET ME TY DHE…”/ Ja kush është femra VIP që ka ndarë krevatin me Kejvinën dhe e mbron për këtë detaj (FOTO)

Në një kohë shumë të shkurtër Kejvina Kthella është kthyer në vajzën më të komentuar në media e rrjete sociale. Velina e ‘Xing me Ermalin’ e ka bërë publikun për vete me pamjen e saj shumë tërheqëse duke numëruar me mijërë ndjekës.

Edhe ditën e sotme velina ka provokuar me foton e publikuar. E shfaqur e veshur me një body ajo vë në pah gjoksin e saj duke i lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj, por disa prej tyre e kanë akuzuar për Photoshop.

E nisur nga këto akuza, mikesha e saj Irid Oxa ka bërë një mesazh shumë interesant dhe të bukur pasi shkroi: “Kur dikush është i bukur është i bukur, ka bazat sado Photoshop, po unë që kam fjet me ty si yll dhe pa tualet”.

Kejvinës i pëlqeu shumë ky koment dhe ia ktheu: “ahahahahaha shih kot”.