DITA E PARË E KOPSHTIT/ Elisa Spiropali krahë bashkëshortit dhe vajzës (FOTO) – AlpeGossip
DITA E PARË E KOPSHTIT/ Elisa Spiropali krahë bashkëshortit dhe vajzës (FOTO)

DITA E PARË E KOPSHTIT/ Elisa Spiropali krahë bashkëshortit dhe vajzës (FOTO)

 Elisa Spiropali ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto të familjes. Sot ka qenë një ditë e veçantë për vajzën e saj Nalta, e cila ka nisur kopshtin.

Deputetja shfaqet me vajzën dhe bashkëshortin, teksa duken mjaft të qeshur në ambjentet e kopshtit.

Fotoja e publikuar vetëm pak minuta më parë sigurisht që ka marrë vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk kanë hezituar të lënë komentet e tyre.