“DISA GJËRA NUK NDRYSHOJNË KURRË”/ Adelina dedikim emocionues për Getoarin dhe Majkun (FOTO) – AlpeGossip
“DISA GJËRA NUK NDRYSHOJNË KURRË”/ Adelina dedikim emocionues për Getoarin dhe Majkun (FOTO)

“DISA GJËRA NUK NDRYSHOJNË KURRË”/ Adelina dedikim emocionues për Getoarin dhe Majkun (FOTO)

Adelina Ismaili dhe Getoar Selimi prej vitesh janë pjesë e skenës muzikore shqiptare. Gjithmonë kanë qenë ndër artistët më të vlerësuar, sepse kanë sjellë një frymë të re në muzikë. Gjatë kohës që Getoari ishte pjesë e “Tingulli 3nt”, ka patur edhe disa bashkëpunime me Adelinën. Prej asaj kohe ata e kanë ruajtur miqësinë dhe e vlerësojnë shumë njëri-tjetrin. Ditën e djeshme së bashku me Majk ata kanë performuar në një ‘club’ në Zvicër dhe pas mbrëmjes nuk kanë harruar të shkrepin një fotografi të tre.

“Disa gjëra nuk ndryshojnë asnjëherë…si miqtë e vërtetë, klasi dhe të qenurit MMV (më i madhi në vend)”, – ka shkruar Adelina bashkangjitur fotos.

Pas publikimit të fotografisë, shumë ndjekës kanë kërkuar një bashkëpunim mes tre këngëtarëve