“PJESHKËROHEN SI FEMRAT”/ Ja kë djal të “Për’puthen” zgjedh Elton Ilirjani për takim: Është i pashëm… – AlpeGossip
“PJESHKËROHEN SI FEMRAT”/ Ja kë djal të “Për’puthen” zgjedh Elton Ilirjani për takim: Është i pashëm…

“PJESHKËROHEN SI FEMRAT”/ Ja kë djal të “Për’puthen” zgjedh Elton Ilirjani për takim: Është i pashëm…

Elton Ilirjani është shumë i përfolur në media dhe rrjete sociale pas daljeve të tij me make-up dhe taka dhe deklaratës se është “gay”.

“Djemtë në “Për’puthen” sillen si femra, vetëm pjeshkërojnë. Flasin si të ishin femra. Janë bërë të gjithë njësoj, presin vetullën njësoj”, deklaron Ilirjani.

Thotë se asnjë nga djemtë nuk i pëlqen por do pranonte një takim 4 minutësh me Atdheun.

“Është i pashëmm, i gjatë, vetëm ai mund të shkojë pak, unë me taka dal më e gjatë se të gjithë aty”, thotë Ilirjani në një intervistë për “Shqipëria live”.