REPERI SEKSI/ Këngëtari Ledri Vula me një dedikim të… (FOTO) – AlpeGossip
REPERI SEKSI/ Këngëtari Ledri Vula me një dedikim të… (FOTO)

REPERI SEKSI/ Këngëtari Ledri Vula me një dedikim të… (FOTO)

Njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar dhe po ashtu shumë i talentuar, Ledri Vula është goxha aktiv në rrjetet sociale.

Së fundi, ai ka publikuar një foto ku shihet teksa po shijonte natën e freskët të pranverës në ambient të hapur.

Kurse ajo që bënë përshtypje është shkrimi me të cilin e kishte bashkangjitur fotografinë.

“për neve 2ve a po” kishte shkruar ai.