NJIHET PËR ELEGANCËN E SAJ/ Arjola Shehu tregon sesi dukej me 10 kilogramë më shumë! (FOTO) – AlpeGossip
NJIHET PËR ELEGANCËN E SAJ/ Arjola Shehu tregon sesi dukej me 10 kilogramë më shumë! (FOTO)

NJIHET PËR ELEGANCËN E SAJ/ Arjola Shehu tregon sesi dukej me 10 kilogramë më shumë! (FOTO)

Moderatorja bukuroshe njihet për elegancën e saj; përtej lirshmërisë në prezantim dhe hijeshisë së figurës në ekran, Arjola Shehu tërheq në masë të madhe vëmendje edhe për pamjen e vet te kuruar, e sidomos fizikun e lavdërueshëm.

Megjithate Arjola, sic e tregoi dhe vetë përmes një postimi në rrjetet sociale, nuk ka qenë gjithmonë në këtë peshë. Ajo paska pasur dikur jo pak, por 10 kilogramë më tepër.

“Arjola+10kgExtra“ ka shkruar në Instagram, mbi foton që pretendohet të dëshmojë një ndryshim të qënësishëm, por që në fakt, neve nuk na duket aq keq, përkundrazi mund ta themi se Arjola qenka nga ato “pak femra“ që me kaq kilogramë shtesë, duken sërish super!!!