NDRYSHIMI DRASTIK/ Angelina Jolie fotografohet nga paparacët dhe duket kaq… (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK/ Angelina Jolie fotografohet nga paparacët dhe duket kaq… (FOTO)

NDRYSHIMI DRASTIK/ Angelina Jolie fotografohet nga paparacët dhe duket kaq… (FOTO)

Së fundmi Angelina Jolie ka qenë kryefjalë e titujve të divorcit ddhe luftës së ashpër ligjore me ish-bashkëshortin e saj Brad Pitt.

Por, ndonëse çështjet familjare duket se nuk po shkojnë dhe aq mirë për të, kjo nuk e ka ndaluar që ajo t’i kthehet aktrimit.

Së fundmi Angelina është fotografuar në sheshin e xhirimit të dramës “Come Away” dhe mund të themi se duket totalisht ndryshe, dhe gati nuk e njohëm.

Me këmishë të bardhë, fund të gjatë deri në fund të këmbëve dhe flokë bjonde, duket sikur Angelina ka udhëtuar nga e shkuara.

Ndërkohë që ne jemi habitur nga ndryshimi i saj, shumë fansa e kanë komplimentuar duke u shprehur se ajo duket mjaft në formë që pas ndarjes nga Brad Pitt.