Këngëtarja e njohur në pritje të fëmijës së parë me Liam Hemsworth (FOTO) - AlpeGossip
Këngëtarja e njohur në pritje të fëmijës së parë me Liam Hemsworth (FOTO)

Këngëtarja e njohur në pritje të fëmijës së parë me Liam Hemsworth (FOTO)

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë përfolur kohët e fundit për një ndarje të mundshme mes tyre dhe shkak i kësaj ndarje është fakti se aktori kërkon të krijojë një familje me këngëtaren, por kjo e fundit nuk do.

Por lajmi që po qakullon tani se Miley është shtatzënë na ka habitur paksa dhe nuk dimë se çfarë të mendojmë. Disa fansa mendojnë se ata janë duke hedhur hapa konkretë drejt këtij fakti sepse Miley është në pritje të fëmijës së parë.

Arsyet se pse ata mendojnë kështu është se Miley ka ndryshuar stilin e saj të jetës dhe të të ushqyerit. Në party-n në USA ajo nuk konsumoi alkool dhe duhan. Gjithashtu Miley nuk është aktive as në rrjetet sociale dhe të gjithë janë duke menduar se ajo është në fazat e para të shatzënisë.

Spekulimi vazhdoi kur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u larguan nga party i premierës së Festivalit të Akademisë të Fondacionit “Elton John” . Fustani i saj rozë i rriti edhe më tepër dyshimet.