ÇDO NËNË E RE DO E DONTE/ Shihni dhuratën e parë që Almeda mori për shtatzëninë (FOTO) – AlpeGossip
ÇDO NËNË E RE DO E DONTE/ Shihni dhuratën e parë që Almeda mori për shtatzëninë (FOTO)

ÇDO NËNË E RE DO E DONTE/ Shihni dhuratën e parë që Almeda mori për shtatzëninë (FOTO)

Ish- missi dhe moderatorja shqiptare Almeda Abazi para disa ditësh dha lajmin e gëzueshëm që është shtatzënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman po presin fëmijën e tyre të parë dhe e kanë ndarë me publikun lajmin e bukur.

Dhe veç urimeve të shumta çifti duket se ka filluar të marrë dhuratat e para për shtatzëninë. Almeda ka treguar se sot ka marrë dhuratën që i duhet çdo femre gjatë periudhës së shtatzënisë, një set kremrash dhe produktesh për kujdesin e grave shtatzëna.

Almeda gjithashtu sapo ka publikuar edhe projektin e saj të parë muzikor “Alabama” që u prit mjaft mirë nga publiku.