DALIN PAMJET/ Morena prezanton shtëpinë e saj luksoze (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Morena prezanton shtëpinë e saj luksoze (FOTO)

DALIN PAMJET/ Morena prezanton shtëpinë e saj luksoze (FOTO)

Kohët e fundit e kemi parë shpesh të komentohet në median rozë për romancën e saj me miliarderin Iranian e cila përfundoi shpejt edhe jo në mënyrë paqësore.

Bëhet fjalë për modelen Morena Taraku e cila shpesh bëhet kryefjalë e medias për bukurinë e saj si dhe për jetën sentimentale.

Gjithnjë ka qenë e rrethuar nga luksi por shtëpinë e saj nuk e kishim parë ndonjëherë.

Për të gjithë kuriozët Morena vendosi të publikojë  një foto të saj në profilin e Instagramit.

Arredimi dhe gjithçka tjetër tregon se Morena përveç garderobës e makinave , edhe shtëpinë e ka po ashtu luksoze…