“MBYLLNI SYTË”/ Arilena Ara nuk ndalet, pozon super sensuale nga plazhi (FOTO) – AlpeGossip
“MBYLLNI SYTË”/ Arilena Ara nuk ndalet, pozon super sensuale nga plazhi (FOTO)

“MBYLLNI SYTË”/ Arilena Ara nuk ndalet, pozon super sensuale nga plazhi (FOTO)

Arilena Ara vijon me pozat e saj të nxehta në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto nga plazhi, ku e veshur me bikini portokalli, duket më joshëse se kurrë.

Këngëtarja e talentuar ekspozoi format e saj perfekte teksa rrjeti është ndezur dhe temperaturat kanë shkuar në maksimum. Me një kafe në dorë e duke marrë rreze dielli, nga plazhi Arilena duket shumë seksi.

Kohët e fundit këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale foto të shumta me bikini dhe duket se s’ka ndërmend të ndalet.