1 VIT PAS LARGIMIT NGA EKRANI I “TOP CHANEL”/ Ja puna e re e Ledion Liços – AlpeGossip
1 VIT PAS LARGIMIT NGA EKRANI I “TOP CHANEL”/  Ja puna e re e Ledion Liços

1 VIT PAS LARGIMIT NGA EKRANI I “TOP CHANEL”/ Ja puna e re e Ledion Liços

Moderatori i njohur Ledion Liço prej një viti tashmë është larguar nga ekrani dhe nuk ka sjell asnjë emision të ri. Ai ka mbyllur çdo rrjet social dhe i është dedikuar punës dhe familjes së tij.

Mirëpo, ndonëse prej tij nuk ishte dëgjuar prej kohësh siç duket gjatë gjithë kësaj periudhe Ledioni ishte fokusuar tek puna e tij e re. Së fundmi, Sara Hoxha dhe Lori kanë publikuar një video në Instagram ku tregojnë se ‘Digitalb’ ka realizuar një special-dokumentar për 15 vjetorin e krijimit të platformës që do të transmetohet në kanalin  T në datën 9 qershor.

Gjatë videos prezantuese bie në sy edhe emri i Ledion Liços, i cili ndryshe nga herët e tjera këtë herë është Producent Ekzekutiv i këtij projekti.