SJELL PAJISJET ME QESE NGA ITALIA / Cili prej VIP-ave ka porositur Dr Skerdin? – AlpeGossip
SJELL PAJISJET ME QESE NGA ITALIA / Cili prej VIP-ave ka porositur Dr Skerdin?

SJELL PAJISJET ME QESE NGA ITALIA / Cili prej VIP-ave ka porositur Dr Skerdin?

Skerdi Faria njihet nga të gjithë si “Doktori i Vipave”.

Shpeshherë e kemi parë të ftohet në programe televizive ku duket se dhe audienca e thjeshtë e pëlqen shumë.

Gjithashtu vipat që kanë “rënë në dorën” e tij , thonë fjalët më të mira.

Së fundmi burime për AlpeNews.al bëjnë të ditur se Skerdi është parë të udhëtojë nga Italia në Shqipëri me qese në duar ku mesa duket ai mban pajisjet e tij të reja.

Cili prej vipave tanë mund të ketë kryer porosi të re?