LORI FESTON 27-VJETORIN/ Sara Hoxha i bën urimin më të veçantë: Ka qenë rrugë e vështirë… (FOTO) – AlpeGossip
LORI FESTON 27-VJETORIN/ Sara Hoxha i bën urimin më të veçantë: Ka qenë rrugë e vështirë… (FOTO)

LORI FESTON 27-VJETORIN/ Sara Hoxha i bën urimin më të veçantë: Ka qenë rrugë e vështirë… (FOTO)

Sot trashëgimtarja e Top Channel dhe fashionistja Lori Hoxha feston ditëlindjen. Lori mbush 27 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga miqtë e ndjekësit. Por urimin më të veçantë e ka marrë nga motra e saj, Sara.

Sara ka publikuar një foto të tyre nga fëmijëria bashkëngjitur me një urim emocionues.

“Ka qenë një rrugë e vështirë, shoqja ime! Të dua shumë! Gjithmonë bashkë, pavarësisht çdo vështirësie”, shkruan Sara.
“Të dua shumë”, i komenton Lori.