PRET FËMIJËN E NJË BASKETBOLLISTI/ Modelja shqiptare flet rreth shtatzanisë së saj (VIDEO) – AlpeGossip
PRET FËMIJËN E NJË BASKETBOLLISTI/ Modelja shqiptare flet rreth shtatzanisë së saj (VIDEO)

PRET FËMIJËN E NJË BASKETBOLLISTI/ Modelja shqiptare flet rreth shtatzanisë së saj (VIDEO)

Para disa ditësh lajmi i papritur se Diellza Kolgeci është shtatzënë dhe po pret fëmijën e basketbollistit Fisnik Rugova, i ka habitur të gjithë.

Megjithatë ky është lajmi më i mirë që e ka marrë ajo gjatë jetës dhe e ka pritur me shumë dashuri.

Diellza gjatë një interviste për ‘Mirage’ ka folur për shtatzëninë dhe ka treguar se si e ka pritur këtë fakt.

Detajet i gjeni në videon në vazhdim.