NË PRAG TË LINDJES/ Prezantuesja shqiptare shfaqet me barkun e rrumbullakosur… – AlpeGossip
NË PRAG TË LINDJES/ Prezantuesja shqiptare shfaqet me barkun e rrumbullakosur…

NË PRAG TË LINDJES/ Prezantuesja shqiptare shfaqet me barkun e rrumbullakosur…

Jona Spahiu është një nga moderatoret më të komentuara si për anën profesionale dhe atë private.

Kohët e fundit ajo ka qenë kryefjalë e portaleve pasi është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.

Në një foto të postuar ditën e sotme në profilin e saj në Instagram Jona shihet e lumtur, me barkun e rrumbullakosur në plazh.

Mësohet se moderatorja e njohur është në muajt e fundit të pritjes së saj, rreth 8 muajshe.

Kujtojmë se në muajin qershor Jona Spahiu, lidhi kurorë me të fejuarin e saj Frenkli Ymeri