THA SE SHKOI VETËM/ Tuna qenka me pushime me ish-banorin e “Big Brother” (FOTO) – AlpeGossip
THA SE SHKOI VETËM/ Tuna qenka me pushime me ish-banorin e “Big Brother” (FOTO)

THA SE SHKOI VETËM/ Tuna qenka me pushime me ish-banorin e “Big Brother” (FOTO)

Pak ditë më parë Tuna nisi pushimet në ishullin afrikan Mauritius, nga ku ka postuar shpesh foto e video. Fakti që Tuna nuk ndodhej me Patrisin shkaktoi shumë komente të cilave këngëtarja iu përgjigj duke thënë: “Jemi në 2019-ën, njeriu shkon me pushime edhe vetëm”.

Mirëpo Tuna nuk qenka vetëm me pushime siç thotë, por në shoqërinë e ish-banorit të “Big Brother”, Elsamedit i njohur si Eli G dhe partneres së tij, Klaudias.

Ata kanë pozuar së bashku e madje aventurat në Mauritius po i kalojnë së bashku si miq shumë të mirë dhe miqësinë e tyre nuk e dinim më parë.