Dashuria në ajër! Çifti i Big Brother fotografohen në momente intime! (FOTO) – AlpeGossip
Dashuria në ajër! Çifti i Big Brother fotografohen në momente intime! (FOTO)

Dashuria në ajër! Çifti i Big Brother fotografohen në momente intime! (FOTO)

Plot pasion madje!
Ata na vërtetuan se miqësitë e mira kthehen në dashuri dhe pasi dolën nga shtëpia e Big Brother nisën një romancë e cila po shkon në mënyrën më të mirë të mundshme. Edhe pse fillimisht ishin thjesht shokë, Tea Zhuli dhe Kristi Beçka janë lidhur prej një kohe të gjatë dhe mesa duket gjërat po shkojnë mjaft mirë mes tyre. Kjo shihet qartë edhe në një foto të publikuar së fundmi nga Tea. Kjo e fundit ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh ku shfaqet duke u puthur plot pasion me partnerin e saj Kristin.