Reperi çmendet pas gjoksit të Encës: Ta ha c***n, ta pi me … – AlpeGossip
Reperi çmendet pas gjoksit të Encës: Ta ha c***n, ta pi me …

Reperi çmendet pas gjoksit të Encës: Ta ha c***n, ta pi me …

Reperi Real 1 është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave me deklaratat e tij për femrat, për të cilat e ka pranuar gjithmonë se çmendet pas gjoksit të tyre.

Dhe pas Era Istrefit, duket se reperi është fiksuar keq me gjoksin e Encës.

Së fundmi, Enca ka ublikuar disa foto mjaft provokuese në Instagram, ku në pah del gjoksi i saj.

Në një video live, reperi tregon se sa i marrosur është pas gjoksit të Encës.

Ai shkruan:

Hyra kqyra dy cicat e Encës. Kuku, çfarë cice, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha cicën deri në kiamet, e pas kiametit. Po e reklamon cicën edhe une jam merakli i cicave. Ta ha cicën, ta pi me pip. Ti e din që Shaolini han cica, ti kishe shku na e kishe nxjerre cicën ashtu, na ke çmend. Unë dhe krejt Shaolinat ta hëngshim cicën.”