MERR KUDO BUKË ME VETE/ Renato Mekolli shpjegon arsyen e pazakontë (FOTO) – AlpeGossip
MERR KUDO BUKË ME VETE/ Renato Mekolli shpjegon arsyen e pazakontë (FOTO)

MERR KUDO BUKË ME VETE/ Renato Mekolli shpjegon arsyen e pazakontë (FOTO)

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale.

Ai tregon herë pas here momente të ndryshme nga jeta publike, ku nuk mungon as përditshmëria.

Së fundmi, Renato është duke ngrënë me stafin e “Hell’s kitchen” dhe shkruan se ka një arsye pse e merr bukën me vete.

‘Në plazh po e po që bukë me vete marr, por bukë me vete marr edhe në xhirimet e Hell’s Kitchen, jo për gjë por kaq inat sa më kanë konkurentët nuk e di se cfarë mund të mi hedhin ushqimit brenda’, shkruan Renato dhe në fund fton fansat ta ndjekin sot në emision.

Kujtojmë që Renato edhe më herët, ka treguar se bën një jetë të thjeshtë duke marrë bukë edhe në plazh.