MENAXHERI THYEN HESHTJEN/ Tregon të vërtetën ç’ndodhi me Bardhin dhe Sarën pas daljes nga BBV – AlpeGossip
MENAXHERI THYEN HESHTJEN/ Tregon të vërtetën ç’ndodhi me Bardhin dhe Sarën pas daljes nga BBV

MENAXHERI THYEN HESHTJEN/ Tregon të vërtetën ç’ndodhi me Bardhin dhe Sarën pas daljes nga BBV

Jetmir Agaj ka thyer heshtjen. Menaxheri i Bardhit ka sqaruar në fundin me këngëtarin duke nisur që nga hyrja e tij në Big Brother VIP si një ndër emrat më të mëdhenj të edicionit të saj më pas të dalja e shumëpërfolur.

Agaj u shpreh i shfaqjes në emisionin “Canapé” se Bardhi fillimisht ka qenë kundër hyrjes në shtëpi, por ai e vlerëson të gjithë sakrificën e tij për ekipin.

“Normale ai në Big Brother hyri me pëlqimin tim dhe vendimin tim. Nëse s’do e kisha pëlqyer unë atë gjë ose unë atë gjë, e publikisht që nuk kishte për të ndodhur se edhe Bardhi nuk e ka atë format, madje. ka qenë shumë kundër”, tha Jetmiri.

Sa i marrë shumë marrëdhës së Sarës gjatë spektaklit në natën që në shtëpinë e tij, Jetmiri theksoi se një punë vijon të jetë e mirë nuk ka asnjë interes në jetën e tij private.

“Marrëdhënia e punës që kam krijuar me Bardhin normale që vazhdon të jetë e mirë. Jeta private si nuk kam interes, si nuk kam të drejtë të përzihem apo paragjykoj. Jo vetëm te Bardhi, por te shumica e mësuesve të mi si Çeli, producenti Jemi në shekullin XXI, sot nuk mundet të vendosë për jetën private. doja si ta diskutojë këtë temë.Çdo gjë që vendos ai është për jetën e vet dhe mua s’ka pse të më pengojë”, u shpreh Jetmir Agaj.

“Bardhi ka ardhur e prej 4 vitesh ka buke ne shtepi kohe, perderisa hame buken ne nje faqe dhe e shoh si te vogel, si mund te prishen raportet? kishte folur para ditësh me Bardhin, Jetmiri u shpreh se kjo është diçka krejt normale pasi fillimisht këngëtari kishte kaluar me familjen dhe Sarën”, përfundoi menaxheri.