Çiftet shqiptare që vishen njësoj! Cila nga dyshet kombinohet më bukur? – AlpeGossip
Çiftet shqiptare që vishen njësoj! Cila nga dyshet kombinohet më bukur?

Çiftet shqiptare që vishen njësoj! Cila nga dyshet kombinohet më bukur?

Gjithnjë e më shumë, industria e modës po përqendrohet në krijimin e veshjeve uniseks dhe atyre të ngjashme, nënë-bijë, baba-djalë, mashkull-femër.

Por përpos modës, në botën e showbiz-it, shpesh herë, pjesëtarët e familjeve të famshme vishen njësoj dhe kombinohen me njëri-tjetrin.

Beckham janë një ndër familjet më të njohura që e ndjekin modën dhe sigurisht ndikimin kryesor për këtë e ka nëna Victoria Beckham e cila është stiliste.

Çifte që vishen njësoj dhe kombinohen ka plot edhe në showbiz-in shqiptar. Ne po sjellim sot dyshet më të famshme shqiptare që i kemi parë të veshur thuajse njësoj, ndërsa ju zgjidhni të preferuarin:

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani

 

Loredana dhe Mozzik

Angela Martini dhe Dragos Savulescu

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

 

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Elita Rudi dhe Gjiko

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha