“Ndjenja më e bukur në botë”, moderatori shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
“Ndjenja më e bukur në botë”, moderatori shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO)

“Ndjenja më e bukur në botë”, moderatori shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Moderatori të cilin pak kohë më parë e shihnit në “Dance with me”, Meriton Mjekiqi është bërë sot baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Meritoni me anë të një postimi në Instagram ku shprehet i emocionuar për ardhjen në jetë të djalit dhe zbulon emrin e veçantë që i kanë vendosur.

“Ti na ndryshove jeten momentin e pare qe e kuptuam se do vije ne jet Djali jon. Zotit i falenderohem per kete dhurat qe na dhuroj. Qenka ndenja me e mira ne bot dhe momenti jon me i lumtur ne jeten tone kur Erdhe dhe u bere pjes e jetes sone. Je ai qe sa her te shohim te rrahurat e zemres naj shpejton. Naten gjumin na bene me te mire kur eren tende e nuhatim, mengjesi zbukurohet kur i shohim syt e tu. Je gjithcka qe kemi ne jet ,per ty jetojm Loar. Rrofsh saaaaaa krejt malet e botes me shendet ,lumturi. Te duam pa fund. 15.7.2018 te Faleminderit ty Zot”, shkruan Meritoni.