PREJ NJË VITI I LARGUAR NGA EKRANI/ Ledion Liço rikthehet siç nuk e keni pritur – AlpeGossip
PREJ NJË VITI I LARGUAR NGA EKRANI/  Ledion Liço rikthehet siç nuk e keni pritur

PREJ NJË VITI I LARGUAR NGA EKRANI/ Ledion Liço rikthehet siç nuk e keni pritur

Pak para se të martohej, moderatori i njohur Ledion Liço u largua nga rrjetet sociale dhe ekrani, duke bërë një jetë larg syrit të mediave dhe rrallëherë e kemi parë në dalje publike.

“News 31” njofton se moderatori është rikthyer, por kësaj here si producent dhe regjisor i një reklame-minifilm.

Bëhet fjalë për një projekt të “Digitalb”, ku Ledioni është impenjuar në gjithçka, duke treguar publikisht aftësinë dhe talentin e tij, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.