Luana Vjollca fillon zyrtarisht pushimet, publikon foton që do ju prishin qetësinë – AlpeGossip
Luana Vjollca fillon zyrtarisht pushimet, publikon foton që do ju prishin qetësinë

Luana Vjollca fillon zyrtarisht pushimet, publikon foton që do ju prishin qetësinë

Moderatorja Luana Vjollca zyrtarisht është nisur me pushime.
Me anë të një postimi të ndarë në Instastory bukuroshja e ekranit ka treguar se tashmë është gati të nisë një periudhë relaksi për të.

Dihet që gjendet në avion por destinancionin nuk k a preferuar ta zbulojë për moentin. Me siguri Luana do ketë zgjedhur një vend mjaft special. Ajo që mbetet për të zbuluar është se kush e shoqëron në këtë udhëtim.

Thuajse gjtihmonë Luana nuk ndahet nga motra e saj Marian si dhe nga partenri i saj.