E PABESUESHME/ Nëna përdor fëmijën si çadër, “lumë” komentesh negative në rrjet (VIDEO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Nëna përdor fëmijën si çadër, “lumë” komentesh negative në rrjet (VIDEO)

E PABESUESHME/ Nëna përdor fëmijën si çadër, “lumë” komentesh negative në rrjet (VIDEO)

Mund t’ju duket e pabesueshme por është e vërtetë.

Ky është momenti i tmerrshëm kur një nënë përdor fëmijën e saj si çadër për tu mbrojtur nga një stuhi e madhe shiu.

Në video shihet gruaja me pantallona të shkurtra, duke lëvizur në një parking makinash duke mbajtur fëmijën si çadër sipër kokës së saj.

Ky gjest i saj ka shkaktuar mjaft reagime negatime në rrjetet sociale.

Video është regjistruar në Luiziana dhe menjëherë ajo është bërë virale në rrjet.