LEKU LETËR/ Afërdita Dreshaj blen makinën e re super luksoze (FOTO) – AlpeGossip
LEKU LETËR/ Afërdita Dreshaj blen makinën e re super luksoze (FOTO)

LEKU LETËR/ Afërdita Dreshaj blen makinën e re super luksoze (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht fotografi të ndryshme nga përditshmëria, duke treguar jetën e saj mes luksit.

Afërdita ka blerë së fundmi një makinë të re, të markës “Porsche”. Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto si nga jashtë, ashtu dhe brenda makinës.

“Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.