PAS ARDHJES NË JETË TË KRID/ Klea Huta lajmëron rikthimin në muzikë me një bashkëpunim (FOTO) – AlpeGossip
PAS ARDHJES NË JETË TË KRID/ Klea Huta lajmëron rikthimin në muzikë me një bashkëpunim (FOTO)

PAS ARDHJES NË JETË TË KRID/ Klea Huta lajmëron rikthimin në muzikë me një bashkëpunim (FOTO)

Klea Huta u bë nënë për herë të parë vetëm pak kohë më parë. Ardhja në jetë e Krid ka ndyshuar plotësisht jetën e këngëtares dhe moderatorës. Por Klea ka vendosur të kthehet në muzikë.

një projekt të ri. Ajo ka publikuar një pjesë të këngës së re në “Instastory”, duke pyetur ndjekësit se me kë mendojnë se do të vijë në bashkëpunim.
“Me kë dhe kur?”, ka shkruar Klea krah postimit ku shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën.

Huta nuk ka zbuluar asnjë detaj më shumë rreth rikthimit të saj në muzikë, por me siguri ajo ta ndajë shumë shpejt projektin e saj më të ri. Klea dhe Elgit Doda u bënë prindër pas një historie disavjeçare dashurie.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri